TangentGC Handtvål 350 ml

Tyvärr, produkten har utgått ur vårt sortiment

Sammanställning

Organic Hand soap, 350 ml. Doft: Kiyomi

Varumärke

TangentGC, Se mer från TangentGC

Produktbeskrivning

öppna>Stäng

Produktbeskrivning

Kiyomi är en parfymerad, ekologisk tvål tillverkad med rena vegetabiliska oljor. 1949 utvecklade japanska trädgårdsmästare en apelsin hybrid. Den nya citrusfrukten är sötare än en vanlig apelsin. Kiyomi är en glad och raffinerad doft.
Volym 350 ml
Doft: Kiyomi


Ingredienser: Aqua, Potassium Cocoate, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Parfum, Potassium Olivate, Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Limonene, Linalool.

Produktinformation

SKU / artikelnummer:

TGC110-TGC

Relaterade kategorier

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev!

  • Nyheter
  • Kampanjer
  • Tips

Genom att fylla i min mailadress godkänner jag att Kakelgallerian får skicka nyhetsbrev till mig och att Kakelgallerian får behandla mina personuppgifter för att kunna skicka marknadsföringsmaterial som anpassats till mig enligt Kakelgallerians integritetspolicy som hittas här - personuppgiftspolicy.

Kakelgallerian

Tangentvägen 2
141 75 Kungens Kurva

 

Om oss

Kakelgallerian i Stockholm AB har funnits sedan 2008. Vår butik finns i Kungens Kurva, i samma hus som ICA Kvantum. För maximal service har vi även en webbshop som levererar varor till hela Sverige.

Kakelgallerian står för Design & Inspiration och vi hoppas att alla som kommer till vår butik eller besöker vår webbshop ska bli inspirerade till nya och spännande idéer.

Sociala medier

Kontakt

Mail: Support@kakelgallerian.se

Telefon: 08-293551

 

Besök oss:

Kakelgallerian i Stockholm AB

Tangentvägen 2

141 75 Kungens Kurva

 

Kakelgallerian.se